| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi
Imi place foarte mult de un baiat.
Suntem ca fratii..nu stam nedespartiti.
El mi-a spus ca ma place mult dar nu vrea sa ne stricam prietenia..si a spus ca stie ca eu nu il plac straight face
Cand am vrut sa ii spun ca si eu il plac a plecat in clasa la el [s-a intamplat la scoala]
In a2a pauza m-am dus la el si am vrut sa ii spun dar nu am putut ca se purta foarte ignorant cu mine straight face

Ce sa fac?straight face Niste sfaturi va rog!

3 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Lasă timpul să decidă. Momentan rămâneţi prieteni, iar dacă el te va place cu adevărat, o să ţi-o spună sau o să îţi dai seama. Nu îl forţa acum, probabil e nesigur pe sentimentele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Riscati, totul sau nimic. Daca veti ramane prieteni, unul din voi va suferi, desi ma indoiesc sa se intample asta cand sunteti doar niste copilasi.

| raducanumihaela a răspuns:

Face misto de tinelaughing)))