| Anne201 a întrebat:

Mie imi place de un baiat mai mic decat mine cu un an, nu se vede diferenta. Acestui baiat ii place si de mine si eu o fata mai mica decat el tot cu un an. El spune ca nu stie pe cine sa aleaga. O parte din prieteni au spus sa fiu cu el, caci eu ma potrivesc mai bine cu el decat cealalta fata, Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ingerashhhh a răspuns:

Tu nu trebuie sa ii insufle alegerea,esti fata si trebuie sa fii mai orgolioasa,dar poti sa il cuceresti,cu gesturile,cu privirea, sa ii innebunesti atat de tare incat sa se vada cine merita, fara sa mai stea pe ganduri! Bafta!

1 răspuns:
| dincolodevise a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ...asteapta sa vezi ce zice el, pe cine alege.si daca o alege pe acea fata inseamna ca el cu e pentru tine si ca trebuie sa treci mai departe. bafta.te pup.