| Mihaelaa98 a întrebat:

Buna TPU :X. Am si eu o mica problema adica imi place de un baiat din scoala, el vb cu mine frumos se uita dupa mine ma face sa rad etc. Si prieteni lui imi spun ca ma place insa i-a spus si lui ca-l plac Si plus ca aproximativ juma de scoala stie ca eu il plac si el ma place insa nici unul dintre noi nare tupeu sa intrebe. Ce pot face? :O3 FUnda

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

O sa obositi la un moment dat sa va tot faceti curaj in zadar
cel mai bine e sa iti iei inima in dinti si sa faci tu primul pas
alta solutie nu cred ca e... poate doar daca te ajuta prietenii tai si va apropie ei

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Apelati la unul din prieteni nu? Sa mergeti undeva cu totii si apoi sa va lase singuri si acolo sa va descarcati unul altuia! De aceea exista prietenii nu? sa va ajute! DACA NU TEBUIE SA SPARGA GHIATA UNUL DIN VOI! fii tu aceea! in viata trebuie sa ai curaju raspunderii sau faptelor! Sa fie asta primul pas! Pa si iti voi tine pumnii sunt sigur ca ai sa reusesti! baftaaaaaaa thumbs up