| Mariaw2 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat. iar el place mai multe fete,se interesaza de ele,le zambeste,se baga in seama cu ele etc,este gagicar,cum imi pot da seama ca vrea o relatie serioasa cu vreo fata.Din cauza ciudei eu ii vorbesc foarte urat, ma comport foarte ciudat cu el. Nu stiu daca s-a prins ca imi place si mie de el, si ca ma comport asa cu el din cauza ca il plac.Mai mereu cand vb cu fata pe care o simpatiza sau cu alta fata se uita la mine sa vada cum reactionez.Ma prins odata ca m-am uitat urat la ei..Si de atunci se uita sa vada cum reactionez.Sunt foarte indragostita de el.Si sunt alti baieti mai buni decat el.Dar eu tot pe el il plac

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Daca vrei sa suferi, du-te si spune-i ca iti place de el.e gagicar.ce mai vrei? lasa-l sa fie asa

| Public22 a răspuns:

Stai in banca ta, incearca sa ai o relatie cu cineva caruia îi pasa de tine.

| Rührselig a răspuns:

Dacă tot ce-ai scris e adevărat, ai foarte multe şanse să ieşi cu inima frântă.
Dar poţi să-i dai o şansă dacă îţi place aşa demult, cu toţii merităm o şansă.

| anonimus321 a răspuns:

Hei,te sfatuiesc sa prinzi curaj si sa te duci sa vorbesti cu el, sa-i spui daca te place si daca ar fi posibil sa aveti o relatie. Poate vorbeste cu atatea fete deoarece vrea sa te faca geloasa sau vrea sa-si gaseasca o iubita! Vorbeste cu el si vezi ce zice! Succes si multa iubire!