| kissforme a întrebat:

Acum un an i-am spus baitului de care-mi place ca-l plac. De atunci nu a mai vorbit cu mine. Am observat ca se mai uita la mine, prietenii nostri bat apropouri despre noi el zambeste...Cum sa ma comport in preajma lui? Ce sa vorbesc? Cand este si el eu nu mai vorbesc deloc. Dau funa.

Răspuns Câştigător
| ioαnα a răspuns:

Cea mai mare prostie, sa-i spui unui baiat ca-l placi.

| kissforme explică (pentru ioαnα):

Stiu, dar nu stiu ce m-a facut sa-i spun. Dac-as putea da timpul inapoi n-as mai face asta.

| kissforme explică (pentru ioαnα):

Imi poti da sfaturi sau sa mai vorbim, te rog frumos. Uite id meu: adeadelinna@yahoo.com

| ioαnα a răspuns (pentru kissforme):

Sa nu mai faci asta niciodata, practic tu te-ai oferit pe tava laughingcum s-ar zice, si probabil d-asta si-a pierdut interesul

| kissforme explică (pentru ioαnα):

Https://www.facebook.com/adelinna.xs?fref=ts Da-mi cerere te rog. Vorbim acolo :*

6 răspunsuri:
| DIVERGENT a răspuns:

Wow, un an...Pai ideea este sa faci ceea ce simti. Asta le spun tutror, pentru ca dupa parerea mea asta este modalitatea/calea cea mai simpla de a fi fericit. Trebuie sa fii sincera cu cei din jur si sa le spui ce se afla in inima ta. Vorbeste cu el fata si in fata ca si cum nu i-ai fi spus vreodata ca il placi. Incearca sa faci glume cu el. Sau dimpotriva, fii indiferenta cu el. Fa ceea ce crezi tu ca este corect si incearca sa faci alegerile corecte in viata.

| kissforme explică:

Funda*