| anonim_4396 a întrebat:

Mie mi se întâmplă un lucru.Am vorbit cu o fata,la început a fost bine,iar ieri mi-a spus că mă iubește, iar eu i-am dat mesaj și nu îmi răspunde.Dar nici nu îmi dă mesaje.Ce se întâmplă?

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Poate nu stie sa scrie mesaje sau poate e ocupata, bolnava, trebuie sa isi ajute parintii, e pedepsita etc. Nu te impacienta; te va cauta cu siguranta si iti va spune ce i s-a intamplat. Comporta-te frumos cu ea si ai rabdare! Femeile au nevoie de timp, pretuire, respect si infinita rabdare, iubire si finete! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am s-o las pe fata până la urmă

| Eduard196 a răspuns:

Am patit si eu ceva de genul doar ca imi dadea ceva semnale nu imi spunea ca ma place. Si cand ii lasam mesaje pe Facebook nu raspundea. In schimb cand ma vedea fata in fata imi dadea iar semnale