| Tirana_Nentori_1918 a întrebat:

Mie nu prea imi place sa fiu înclinat spre fapte reprobabile ( pervers)
Si drept urmare nu cred ca mi-as pipai iubita... Acum ca toti le pipaie (pe iubitele lor ) ce ar crede una despre mime? Ca nu imi place de ea sau ce?

( Am aproape 14 ani si intreb de pe acum sa stiu dinainte ce va fi... Nu am pe cine intreba etc. astept opiniile voastre fara prosti prin comentarii dau si funda la raspunsul care il prefer )

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Probabil ar crede ca ești un băiat prea cuminte, dar depinde de fata deoarece nu suntem la fel happy Ma rog, opinia mea.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pipaitul de care vorbeste, este totusi un gest foarte personal care se aplica in intimitate si care este foarte necesar, mai ales cand te pregatesti de o partida de sex.
Normal, acum esti prea micut sa intelegi asta, dar fara "pipaiala" care trebuie sa apare in momentele de tandrete/intimitate, premergatoare sexului, fata nu se poate destinde, excita sau umezii si ca atare, nu va putea avea acceasi senzatie de placere cand faceti sex. Dupa cum vezi, si pipaiala aia are rostul ei!

Nu ma refer la pipaila de la 14-15 ani, care mi se pare un joc de prost gust, sa alergati fetele prin clasa, doar ca sa le atingeti pe sani sau fund, asta chiar este dezgustator, ma refer la pipaiala cand ai o iubita, cand esti mult mai mare, cand ajungeti sa decideti sa aveti sex.