| Ivallll a întrebat:

O intrebare pentru baietitongue cum va place ca iubitele voastre sa se comporte cu voi?happy:*

2 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

In primul rand sa tina la mine si sa fie fidela. asta e cel mai important. de aici deriva celelalte : nu ma minte, ma respecta, ma iubeste, ma intelege. as vrea ca iubita mea sa fie intelegatoare, sa ne putem sfatui sa rezolvam o problema anume, sa ma surprinda din cand in cand., sa nu ma streseze cu mesaje de dragoste toata ziua, ci sa aiba incredere ca nu o voi insela, sa isi faca timp sa ne vedem cat mai des, dar nu foarte des. si totodata sa imi respecte deciziile mele si eu pe ale ei.

| Lucian_4323 a răspuns:

Normal si sa ne respectam reciproc...big grin