| fixy a întrebat:

happy mii interesant la ce se folosesc absorbantele.happy

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O gramatica ti-ar fi mai utila.
Si-un curs de educatie sexuala.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Milioane chiarwinking

| wildthing a răspuns:

Nu stiu, dar am auzit ca cele folosite se baga in gura si se sug.winking

| Dia a răspuns:

Depinde in ce scop le folosesti. laughing
Hai ca glumesc... Absorbant=adica absoarbe, fetele il folosesc la menstruatiee mai "sefu".

| antonG a răspuns:

Nu stiu in ce scop or fi fost ele concepute, dar in mod cert nu trebuie sa lipseasca din masina. Eu sunt mecanic si le folosesc pentru a curata joja de ulei dupa ce verific nivelul.

| Annd a răspuns:

Pentru gauri rolling on the floor

| LallyLala a răspuns:

Absorbantele sunt chestiile alea de si le pune maicata pe cap sa n-o ploua. Oh haide! Mai patetic de atat poti fi? Absorbantele se pun la p'''a cand o fata are ciclu, o data pe luna.

| Lysm a răspuns:

Se folosesc la a aborbi sangele din timpul menstratiei al fete dragule dar ce te mai mannaca curiozitatea

| Alexandra_2188 a răspuns:

Il pune la putabig grin cand le cure ceva din curlaughing

| medicexorcist a răspuns:

Le inmoi in ceai si le mananci la micul dejun cu paine prajita. pofta mare

| babyblu3 a răspuns:

Absorbantul se pozitioneaza pe lenjeria intima si actioneaza din exterior pentru a te apara de riscul de a pata si se folosesc pe timp de menstruatie.