| sabina66_9045 a întrebat:

La ce se folosesc absorbantele alea mai mici fara aripioare? in ce perioada?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Le poţi folosi toata perioada lunii, sau cel puţin după sau înaintea menstruaţiei. Se numesc absorbante zilnice şi oricând poţi să ai d'alea.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Acele absorbante sunt zilnice pentru lichidul vaginal care se poate scurge pe timpul zilei sau a noptii.pentru o igiena ok este bine sa folosesti insa nu este "obligatoriu".happy

| AnonymousisLegion a răspuns:

Le folosesti oricand, si cand nu e nevoie, dac intelegi ce vreau sa zic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea se folosesc cand esti la inceput...