| angel70530 a întrebat:

Salutare tuturor demult nu am scris aici, pentru ca in viata mea a fost o pauza. Dar acum iarasi am inceput din nou sa traiesc. Deci vreau sa va povestesc ceva, cu trei luni in urma am cunoscut un alt baiat dupa atitea probleme de dragoste, baiatul acesta are 2.5 metri inaltimea, dar eu am 1.63, este cam inalt pentru mine, dar eu il iubesc asa cum este. Jumatate din familia mea este contra intilnire, nu doresc sa ma intilnesc cu el, zic ca este prea inalt si ca o sa ma insele. Dar mie nu mi se pare asa, ne'am intilnit de 4 ori cu el, si el atit ma iubeste, mi-a cumparat la prima intilnire o jucarie de plus mare, si trandafiri, apoi a vazut ca nu am camera la calculator si mi-a cumparat si camera si casti ca sa putem comunica, imi face cadouri multe online, si totusi uneori cind ma certam nu sufera sa ma vada plingind, face tot posibilul sa ma linisteasca chiar daca este departe. Duminica asta a vrut sa imi faca o surpriza dar nu s-a primit, m'a vazut cu un baiat, dar acela a venit doar sa ii dau un stik, el a inteles tot gresit si s-a napustit asupra baiatului cela, pe urma s-a suparat pe mine, dar ne'am impacat, dar din ziua ceea a devenit mai indiferent uneori, tot imi spune ca ma iubeste si este nebun dupa miine, eu nu stiu ce va fi mai departe, dar stiu ca eu tot il iubesc, curind el va pleca peste hotare la munca in Italia, o sa imi fie dor de el, as vrea sa va intreb ce sa fac mai departe cu el? toate rudele lui ma iubesc si ma accepta asa cum sunt, dar rudele mele nu doresc, si as dori sa imi dati niste sfaturi cum sa procedez eu ca sa ies la o intelegere cu toti si cu el si cu ai mei parinti. Astept sfaturi cum sa ma comport cu el ca el sa nu-si da seama ca sunt nebuna dupa el, va rog mult ajutati-ma! Funda!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cumpara-ti o ruleta noua si masoara-l, apoi revino!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragea mea din ce ai povestit tipul e gelos. gelozia e o boala ok in cantitati mici dar din ce spui tipul are ceva probleme. Mai ramanea sa iti dea si tie o palma ca i s-a parut lui ceva. Sfatul meu mai cauta. Nu inaltimea lui e problema ci comportamentul lui fata de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2.5 metri si TE IUBESTE ENORM dupa 4 intalniri... Spune-mi, cand stai in curent si acesta iti bate intr-o ureche, daca pui mana in dreptul celeilalte urechi, simti curentul cum iese din ea? Normal ar fi sa-l simti...

| florin8578 a răspuns:

Eu as zice ca familia ta ar trebui sa il accepte asa cum e daca va iubiti. Si de ce sa nu afle ca il iubesti foarte mult asa poate o sa fie ca inainte...comportate normal inprezenta lui. Mult noroc in dragoste