| anonim_4396 a întrebat:

Multi prieteni au avut in trecut fete foarte frumoase, dar le-au parasit si acum stau cu fete nu asa de frumoase, dar au zis ca nu se intelegeau bine cu fostele. Ati patit sa fi avut un partener in trecut cara arata super bine dar cu care nu v-ati inteles? Si acum aveti un partener mai putin atragator dar cu care va intelegeti? Credeti ca merita sacrificat caracterul pentru aspectul fizic si invers? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu de fiecare dată frumusețea fizică bate caracterul.
Dacă stai cu una, două fete doar pentru ca sunt frumoase si atat ori esti un aventurier ce nu vrea nimic serios, ori un prostanac cu creierul in pantaloni si bala la gura pe care îl hipnotizeaza niște b.uci.
Ce sacrificiu? Ca doar nu te obliga nimeni sa iti iei muma păduri.Ai răbdare până gasesti o fata normală fizic (nu neapărat de pe coperta revistei) pe care o duce si capul si cu care esti compatibil.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......de-la-fel/

fetele vor doar https://www.thepoc.ro/top-20-fotografii-cu-cei-mai-urati-barbati-din-lume/ cei mai atragatori pentru sexul, de asta stau non stop in oglinda si dau toti bani pe fizicul ca sa iubeasca barbati aia, desigur ele stiu ce suflet ai chiar daca nu te cunosc, au puteri pananormale, citesc sufletele nu le place barbati frumosi aia sunt singuri, virgini saracuti de ei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ati patit sa fi avut un partener in trecut cara arata super bine dar cu care nu v-ati inteles?
Da.
Si acum aveti un partener mai putin atragator dar cu care va intelegeti?
Da.
Credeti ca merita sacrificat caracterul pentru aspectul fizic si invers?
Da, și direct, și invers.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si care ar fi alternativa? Sa stai langa cineva care arata bine dar sa ai viata un calvar? :/ Nu stiu cum vezi tu lucruri dar... nu prea merita.

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Mersi frumos Ray. Vin sa imi semnezi si carnetul?

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce carnet?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

De note big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Uite ce imi da el... in germana. Pai imi ard urechile.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Https://www.youtube.com/watch?v=PDBDtIOxUsI

Mama, te rog, nu plânge pentru că băiatul tău trebuie să te părăsească
Mama, te rog, nu lăsa separarea să te întristeze
Băiețelul tău crește
Dar nu fi jos când va merge
Nimic nu poate înlocui vreodată
Căldura îmbrățișării tale tandre
Mama, va veni ziua, vom fi împreună încă o dată
O, dragă mamă, atunci vom fi fericiți și la fel de gay ca înainte

Când cad umbre de seară
Și ziua frumoasă a trecut
Atunci îmi amintesc orele
Când m-am odihnit în brațele tale
Mama, nu vreau să-ți văd lacrimile
Gândiți-vă la cei mai fericiți ani
https://lyricstranslate.com

| Sofer a răspuns:

Încerci cu multe frumoase urâțele dar te uiți și la caracter. happy degeaba e frumoasa dacă e o proasta cu gura mare.