| Deea_9946 a întrebat:

Multi si multe spun ca pun sufet intr-o relatie dar doar cativa spun adevarul. Eu acum sunt cu un baiat.si nu situ daca spune adevarul sau nu. Ce as putea sa fac pentru a-mi da seama?

3 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Pai poti sa iti dai seama numa dupa cum se comporta cu tine, daca ii tot dupa curu tau inseamna ca tine la tine, daca iti accepta orice faci, orice prostie... inseamna ca tine la tine ca a pus suflet

| vladmR a răspuns:

Sa il pui la incercare sau pur si simplu sa ii spui sa iti spuna doar adevaraul ca altfel te desparti de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...adevarul in legatura cu ce? Detaliaza.