| Tudor_Andrei_1991 a întrebat:

Mulțumesc mult pentru răspuns. Dar ma deranjează faptul ca dupa 10-15 minute am începutul al doilea act sexual fără prezervativ și dacă o rămas în penis spermă poate sa rămână însărcinată?

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu știu cui ai răspuns, dar da, dacă ai avut un act sexual, ai ejaculat și apoi ai avut un alt sexual fără să îți cureți canalul (urinând), atunci există o șansă ca sperma ce a rămas în penis să fie împinsă de lichidul pre-ejaculatoriu în vagin.

| Ioana74ses a răspuns:

Un sfat: faceti sex cu prezervativ mai fetelor daca nu vreti sa fiti gravide, cel mai bine era sa dai cu dusul ca sa nu ramana in tine pentru ca risti sa fi ramas!