| anonim_4396 a întrebat:

Ne-a facut cunostinta o colega si am iesit mai multi la strand. In urmatoarea zi, baiatul i-a spus acestei colege ca ii place de mine si ca ar vrea ceva mai mult, o posibila relatie. Auzind acestea, am inceput sa vorbesc cu el deoarece si eu il plac. Acum ma ignora...Ce s-a intamplat?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ceea ce castigam usor,are un pret mic in ochii nostri. poate i-ai aratat prea repede interesul tau,poate i s-a parut ca ai cedat prea repede si,multumit ca-l placi si tu,si-a pierdut interesul...
Sau,la fel de bine,poate e un mare timid si,desi perfect capabil sa discute cu ceilalti despre orice, in fata ta se pierde si nu poate scoate o vorba!
Vezi care din variante se aplica si fii si tu, la randul tau, mult mai retinuta cu el!
Decat sa te nelinistesti tu ca te ignora, lasa sa se nelinisteasca el!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Doar el stie ce s-a intampat. Vorbeste cu el, afla despre ce e vorba

| neutrino a răspuns:

S-a razgandit, a gasit ceva mai bun!

| clickclicksnap a răspuns:

S.a gandit mai bine... sau poate ca vrea sa faci tu mai mult. Sau cum a zis si neutrino, a gasit altceva. Numai bine

| Issa001yss a răspuns:

Poate la prima vedere te-a placut dar dupa ce ati inceput sa faceti mai bine cunostinta si-a dat seama ca nu esti genul lui