| Ancutzica99 a întrebat:

Deci,acum cateva luni, am cunoscut un baiat.Am vorbit cu un prieten de-al meu si el mi-a spus cum il cheama. Dupa cateva zile, a inceput sa-mi scrie pe facebook, am vorbit iar el m-a invitat la suc.Am iesit,insa,eu sunt timida si nu am prea vorbit cu el,asta l-a cam deranjat.dupa o luna,doua de iesiri,in care eu eram la fel de timida m-a intrebat daca vreau o relatie,iar eu i-am spus ca da,dupa ce am spus asta mi-a spus ca daca vreau o relatie nu trebuie sa fiu atat de timida,si sa vorbesc mai mult. Am facut asta,chiar am incercat si nu a prea dat roade,deoarece cand l-am intrebat ce are de gand sa faca,mi-a spus ca el du vrea o relatie cu mine. Eu am fost devstata, m-am taiat pe vene si nu am mai vorbit cu el doua luni. Dupa ce au trecut lunile acestea el a inceput iar sa imi scrie pe facebook si am inceput din nou sa vorbim..Am ajuns o data la o discutie si eu i-am spus "te urasc" in gluma,iar el mi-a raspun "dar eu te iubesc". Cand am auzit ceea ce mi-a spus am ramas uimita si i-am spus ca o sa interpretez gresit insa el mi-a spus ce se poate interpreta gresit din acele cuvinte. Dupa cateva luni am ajuns din nou sa il intreb ce are de gand sa fac,cert fiind ca imi spunea ca ma iubeste in fiecare zi,iar el mi-a spus ca ma iubeste ca pe o amica. Din nou am fost devastata iar acum,fiind vara,ne-am vazut mai des,iar el ma ia in brate,ma gadila si am reusit sa vorbesc cu unul din prietenii lui. El mi-a spus ca baiatul pe care il plac,este mai ciudat,daca afla ca unei fete ii place de el, ii da sperante false si se joaca cu ea pana incet incet ajunge sa insemne ceva pentru el..si mi-a mai spus ca el ma considera prea mica,si ca nu sunt de nasul lui. Ce imi sugerati sa fac? Eu am ajuns sa tin extrem de mult la el, si imi doresc o relatie cu el.

10 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Sa vb cu el. Arata-i ca îl iubești. Nu îi spune dacă nu poți. Dar arata-i, oferă-i afecțiune.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta unu care are un iq mai mare decat al unei gaini. dar se pare ca toate fetele sunt atrase de baietii de genu, de aia nu imi pare rau de voi, probabil.