| anonim_4396 a întrebat:

Neata! Cei care mi-au raspuns la intrebarea precedenta, pot sti despre ce este vorba. Prietena cu care m-am imprietenit acum 12 ani, s-a imprietenit cu alta fata. Ma rog...Nu vreau sa intru in detalii.

Asa. Si am incercat sa ma imprietenesc si eu cu ea, (fata noua), insa nu mi-a iesit nimic bun.

Si sa va povstesc. Ne-am intalnit la magazin, am vorbit, etc si am devenit „Prietene". Mi-a zis ca pot sa am incredere in ea, ca ii pot spune orice secret. Prostia mea, ca am crezut-o.

Aseara, am fost pana la ea acasa. Fratele ei, ii daduse cu cateva zile inainte, prietenei mele, un stick ca sa ii bage muzica. Si amica mea l-a pierdut.

Nu pot sa imi imaginez cum am putut sa imi dau drumul la gura, nu stiu cum m-a facut fata noua, ca i-am povestit de stick. Si doar mi-a promis ca nu sufla o vorba, ea s-a dus la prietena mea si a vorbit.

Acum prietena mea nu vrea sa vb cu mine. I-am zis ca fac orice, insa ea tot nu vrea. Ba mai mult, i-am spus ca platesc eu cheita aia, dar tot nu vrea.

Va roog, cine ma poate ajuta? [Scuzati categoria si greselile.]

2 răspunsuri:
| teodoryo a răspuns:

Fa nicoleto, apropo sunt teo ma stii, cum nu tiai dat seama de asta(nu esti prietena cu ea)

| gabriel_9090 a răspuns:

Pai nu the supara dar nu iti este prietena adevarata daca era ceva prietenie intre voi va-ty fi impacat de mult si mai ales ca iai spus ca vr sa plateshty deci las-o balta ea pierde prietenia ta.nu te mai ruga de ea ignoro fa ce faci ca sunt sigur ca se va intoarce la tine ai sa vezi.bft