| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, va cer si voua parerea, cum sa incep, o sa fac mai pe scurt... m-am imprietenit cu o fata, desi ne mai vazusem la liceu pana sa ma transfer de la acesta. am vorbit, am discutat, am iesit in oras, totul perfect. Pana cand, de la un timp de vreme totul s-a schimbat, nu mai suna nu mai da niciun semn macar... cand o sun eu, nu are niciun chef de vorba. e asa. cazuta dupa alta planeta. desi ea, e vai Doamne cea mai cautata pe Facebook si pe toate retelele. Nu m-am gandit sa o judec, nici un mesaj nu i-a dat, d e aseara de cand am sunat-o am promis ca nu o mai sun, o las in pace, vrea ma suna, nu vrea. incheiem orice discutie, are rost sa sufar dupa asa ceva? Ma uit inapoi si ma gandesc ca era asa frumos. dar nu stie ce este in capul ei, ma mai lasa si cu seen, damn, care ea ma iubea asa tare. se trezea si ma suna, ia mai lasa-ma drc cu basini d-astea de 2 bani, adica eu chiar tin la un om si el isi bate joc. Ce parere aveti?

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Probabil si-a gasit altul, nu merita sa suferi, mai sunt si alte fete, nu e singura.