| ing3rd3mon4u a întrebat:

Neata:sad dau fundita si voturi. e urgentsad
ce mai sf valentinoh go on.aseara i'am facut o mica surpriza iubitului meu aveam fc un filmulet l'am pus pe youtube dupa aia pe hi5.si pe hi5 mai multe poze cu noi.pe profil etc.
si inainte de asta nu stiu din ce cauza ne certasem si avea la status :dorm. si ii zic nici nb nu imi vei zice? ii zic la multi ani sa traiesti cu numele si de sf valentin.
si i'am zis uitate pe hi5.si el cica sterge'le nu imi plac. ti'am zis sa nu bagi filmulet pe youtube si i'am zis il stergeam dar nu mi-a dat timp...si a inceput sa imi zica ca e dezgustator.ca e urat, ca nu ii place.
si ne'am certat. Dupaia imi zice ca nu va fi langa mine, ca o sa se raceasca fata de mine.

sunt praf.am plans toata noaptea...nici nu stiu ce e cu mine.
i'am zis nici macar nu apreciezi gestul si ell cica nu il apreciez.

Si m'a ranit in ultimul halsad...

Ce trebuie sa fac?
o sa ma duc sa imi cumpar inghetata si sa ma uit la vreun film plangand in hohotesad

Nu radetzi de mine sad.waiting.

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

N-am de ce sa rad de tine.Si prietenul meu a fost un, un nici nu stiu cum sa il numesc un monstru'. Nu vreau sa il mai vad crede-ma! Ne-am impacat acum 2 zile si imi vorbea atat de frumos ca ma iubeste aiurea! Si mi-a cerut parola ca sa se asigure el ca nu mai am pe nimeni! Si i-a dat parola mea unui prieten si am vazut niste convorbiri in care zicea " Cica s-a combinat cu ea si ne-a dat parola ce imi place sa imi bat joc de ea " Si am observat si ce prieten am si ce fel de om iubesc. Am vorbit cu el si mi-a zis ca n-o sa mai vorbeasca cu el si ca pentru mine lasa pe toata lumea ca ma iubeste si la 12 noapte imi zice " Hai sa iti dau cadoul meu " si eram curioasa sa vad ce zice si face " M-am plictisit de tine esti cea mai frumoasa fata te iubesc enorm dar numai vreau sa fim impreuna " Dupa aia face " A fost o gluma " si dupa aia face " Chiar vreau sa ne despartim " Apoi dupa ce s-a gandit el bine ce mi-a facut face "A da sti nu a fost X sunt fratele lui " Si normal ca nu am crezut pur si simplu numai vreau sa aud de el.

Iubita nu trebuie sa plangi stiu ca te oftici si e uam plans vazand toate astea iti zic cu lacrimi in ochii ca nici pe TPU nu am vrut sa mai intru pentru ca ma doare cand vad "Este cel mai frumos Valentin's Day iubitul meu ma iubeste " si chesti din astea. Si acum ca am vazut intrebarea ta chiar ma doare cand ma gandesc!

Da si eu sunt la fel mananc ciocolata nici in cap nu m-am pieptanat de pijamale nu m-am schimbat ascult muzica si ma abtin sa nu plang.

Dar ma resemnez k fericirea mea e departe si ca trebuia sa o ascult pe mama aseara cand mi-a zis "Nu mai plange fata mea! In viata asta nu trebuie sa te mai increzi in nimeni " Aseara daca nu era mama mea si 2 prietene care m-au sunat cred ca disperam.

Trebuie sa fii tare! Trebuie sa lupti resemneaza-te ca asta e viata! Nu merita sa plangem dar stiu ca ne doare! Lasa-mi id tau daca vrei prin mesaj si mai vorbim pe mess!
Ai grija de tine scumpo! sad Si opreste-ti lacrimile ca nu merita. Te doare stiu si nimeni nu te intelege decat cel care trece prin asta.

Nici tu si nici eu nu am meritat asta dar poate ca asa e mai bine! Avem niste monstri langa noi si eu una nu vreau sa il mai vad sau sa mai aibe tupeu sa vorbeasca cu mine cel putin atatea vorbe in vant atatea...

Ai grija! Numai plange!

| ing3rd3mon4u explică (pentru Viviluka):

Tu cel putin o ai pe mama ta langa tine.eu nici atatAsad

pe nimeni infara de elcrying
Am un nod ff mare in gand de imi vine sa urlucrying(

De ce nu se gandeste la ce zice? cand raneste?sigh
e usor de zis: numai plange.si eu tot mai tare plang:-scrying
o sa iti trm un msg privat scumpetesad
mersi mult:-s

| Viviluka a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Nu ai pentru ce! Stiu ca nu se gandesc in ce hal ne ranesc stiu ca degeaba iti zic sa numai plangi ca tu tot plangi nici eu nu ma ascult dar tu sad

33 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-i motiv de ras!
Plangi sa te descarci si nu-l cauta.
Deloc!
Va aparea dupa ce-si va intelege gafa si jignirea, fii sigura.
Deocamdata, incearca sa te linistesti tu...

| ing3rd3mon4u explică (pentru greece12):

E ff complicat si greu.

alaturi de el ma simt eu.dar se supara prea repede.imi zice ca sunt un stres.ca i'am stricat ziua.
Aceste cuvinte nu iti pot sfasia sufletul?sigh

Stiu ca ma iubeste si ca o zice la draci.dar imi rupe sufletulsad

| greece12 a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Da,iti pot face sufletul praf!
M-a durut pe mine,care nu sunt decat o straina,dar pe tine care esti direct implicata?!?
Incearca sa te linistesti,alunga cuvintele care dor,regaseste-te,respira!
Si,apara-te, nu-l mai lasa sa te raneasca alta data, prea tare doare!

| ing3rd3mon4u explică (pentru greece12):

O sa ma linistesc doar plangand la un film mancand inghetata poate asa.dar nu credsad

| greece12 a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Sparge si-o farfurie daca ti-e mai usor,dar lupta-te cu starea ta!
Nu il lasa sa te raneasca chiar si in lipsa!
Cheama o prietena, puneti muzica la maxim si dansati pana cadeti jos!
Desi, si inghetata e perfecta!happy

| ing3rd3mon4u explică:

Hai ca esti cam nesimtit acum pe bune.
unde sunt cei 7 ani de acasa?
oh go on i'ai uitat pe drum.
gluma gluma,.dar vezi ca intinzi coarda si se va rupewinking

| RetardedRacoons a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Draga mea tu ai nevoie de un nesimtit ca mine care sa-ti spuna ca esti proasta atunci cand esti proasta. E singurul care ti-a fost alaturi intr-o perioada grea, vaaaai asta inseamna ca acum poate sa te trateze ca pe o carpa? Tu ce cauti de fapt aici? Sfaturi de cum sa repari ceva ce clar nu merge? Adica pe om il doare in pilula de tine si tu te guduri pe langa el ca un caine. Cuaie orice om normal pana si la cel mai oribil cadou posibilse bucura pentru ca apreciaza gestu dar tu esti prea fraiera sa vezic a omu se pisa pe tine cu jet.

| ing3rd3mon4u explică (pentru RetardedRacoons):

Auzi.eu ti'am vorbit tie asa cumva?
tu nu stii ce inseamna sa respecti pe cineva?
atata timp cat eu iti vorbesc frumos imi vb frumos si tu mie.
in plus eu ca fata nu injurwinking sau sa vb mai urat.
dar ce sa iti spun tieoh go on
Mersi de sfatul tau. oricum.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Coaie de mine scapi usor, imi dai frumusel ignore sau inchizi fereastra. Degeaba te tot revolti atat, nu eu sunt jigodia eu sunt doar mai dur in abordare ca ai nevoie de doua palme pana si virtuale ca sa te trezesti la realitate. Vei fi carpa de sters pe jos a tuturor barbatilor de acum incolo daca ramai asa prostuta.

| zăGhost a răspuns:

Fetelor, nu va mai lasati calcate-n piciore!
Daca vedeti ca iubitii vostri s-au schimbat [sau poate nu i-ati cunoscut niciodata adevarata fata] de ce va mai consumati?
Nu merita! Ar trebui sa va dati o perioada [scurta, sa zic maxim 2 zile] in care sa va descarcati, cu filme, cu muzica, cu ce vreti, iar apoi sa treceti peste si sa gasiti baieti care intr-adevar tin la voi.
Incercati sa nu mai suferiti pe gratis...

| ing3rd3mon4u explică (pentru zăGhost):

Ce usor de de zis pentru tine. nu crezi?
asta fac acum mananc inghetata plangand uitandu'ma la un film.oh go on si ma tot gandesc la el.

| zăGhost a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Crezi ca n-am facut acelasi lucru? laughing
Crezi ca esti singura careia i s-a intamplat?
Crede-ma ca am trecut mai demult si eu printr-o depresie si de asta spun ce ar trebui facut ca sa eviti ca cazi in acea stare din care greu mai iesi. E normal sa suferi, dar sa nu fie ceva prelungit. Am ajuns sa realizez ca doar de mine depinde daca continui cu starea aia sau daca aleg sa ma bucur iar de viata si ca nu am de ce sa ma las, nu am de ce sa ii dau satisfactie, de ce sa vada cum suferi?
Totul tine de autosugestie. Trebe sa fii tare si sa-ti impui sa treci peste.

| Ally73 a răspuns:

N se poate asa ceva.cine ar face asta persoanei pe care o iubeste? iti spun eu ca nimeni.nu merita efortul.sigur dorea sa va certati si a gasit motiv(nu unul bun dar ma rog) e o prostie...u faci ceva frumos si el nu apreciaza? cum sa rad de tine...biata de tine suferi.stiu cum e sa suferi din cauza unui baiat dar nici chiar asa.treci peste

| JustMe324 a răspuns (pentru Ally73):

Sunt curios...tu din ce cauza ai suferit? happy

| Ally73 a răspuns (pentru JustMe324):

Pai.sa zicem ca cel pe care il iubesc nu stia asta si a stat cu o fata pe care inca o detest...ma rog a trecut totul...dar ea inca nu inceteaza din pacate(pentru ea)hee hee

| Ally73 a răspuns (pentru JustMe324):

Asta e cea mai recenta...trecutul nu mai conteaza foarte mult desi au fost si acolo momente urate in care credeam ca totul e fara rost...pana cand l-am intalnit pe acela care face ca viata mea sa fie forte frumoasa:X

| nicolilovecata a răspuns:

Calmeaza-te fi nepasatoare si o sal doara foarte mult... stai linistita nu te merita

| ing3rd3mon4u explică (pentru nicolilovecata):

El e singura persoana care mi-a fost alaturi cand mi-a fost cel mai greu.nu pot sa fiu dura.sau indiferenta ma doare pe mine mult mai tare:-ssad

| Ally73 a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Daca ea a facut asta inseamna ca nu tea iubit cu andevaratcrying incearca sa treci peste

| adutzwtaw98 a răspuns:

Probabil el te stie ca suferi mult si poate face intetionat dar tu fi tare si pari indiferenta.

| ing3rd3mon4u explică (pentru adutzwtaw98):

Aseara cand ne'am certat pentru prima data am inceput sa ii raspund dar nu am rezistat mult timp am bufnit in plans in hohotesad
ca si acum plangoh go on
ce mai dimineata oh go oncrying

| RetardedRacoons a răspuns:

Asa-ti trebuie daca inca mai folosesti hi5, treci fata pe facebook, e mai c00l.

| ing3rd3mon4u explică (pentru RetardedRacoons):

laughing) am si pe facebook poze.nu fii rautacios ca nu e momentul.
totusi m'ai facut sa radlaughing
nebun mai estisad
dar tot plangcrying

| RetardedRacoons a răspuns:

Tu vrei sa crezi ca omu te iubeste si ca tine la tine dar asa e el mai magar de fel. Tu nu vrei sa accepti realitatea, d-asta te si deranjeaza si ti se pare ca as fi nesimtit. Adevarul doare, nu te iubeste, nu da doi bani pe tine, deal with it!

| ing3rd3mon4u explică (pentru RetardedRacoons):

Eu simt ca ma iubeste.si aici nu ai nimic de comentat pentru ca nustii ce simt eu.
asa cum e el.ma iubeste in felul lui...da dar asta nu ii da drept sa ma raneasca atat de tare.
corect.
Dar acum sunt ff deprimata.trista.sad
si nu ma pot opri din plans.:-s

| RetardedRacoons a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Doamne dar iti meriti soarta, daca maine poimaine iti mai **** si o palma ca asa i se scoala lui maciuca tot asa o sa spui si atunci? "Ma iubeste in felul lui" pai vino frate la mine ca-ti dau eu dragoste pana te bag in spital daca de felul asta de afectiune ai tu nevoie. Ce simti tu nu e dragoste tovarasa mea alba, e dependenta psihica si frica de singuratate.

| ing3rd3mon4u explică (pentru RetardedRacoons):

.cum zici tu acolo. poti sa numai fii asa dur?
sincer.am patit prea multe.si am trecut singura prin toate.dar acum cand a fost el langa mine...ma ajutat foarte mult.
si poate ca este si teama ca nu vreau sa raman singura.
nu stiu.
sigh
ma duc sa ma plimb putin pe strada aiurea.sa ascult muzica:-

| ing3rd3mon4u explică (pentru ing3rd3mon4u):

Vorbim cand ma intorc. daca eoh go onsadsigh
ce mai zi.aiurea.oh go on

Niciodata nu mi-a placut ziua asta si nu imi va placeaoh go on

| stefyyyy a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Oau frate cam multe tristete pe aici... Sfatul meu? Numai plange, stiu tu tot vei plange dar trebuia spus, SI daca tu spui ca simti ca te iubeste cu siguranta se va intoarce la tine si iti va cere sa va impacati! of frate gata ca ma deprimi si pe mine...smilehappy!

| ing3rd3mon4u explică (pentru stefyyyy):

Sper sa o facasad
sunt tot mai rau ca inainte:-ssad
off...
m'a pus sa sterg filmuletul.si pozelecrying(

| stefyyyy a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Hei buna, sunt curioasa ce s-a intamplat pana la urma?