| andreywtza a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac pentru a'mi intelege prietenul. Ne'am certat si am ajuns la despartire,dar ne'am certat din prostii de ale noastre. Dupa cateva ore mi-a zis ca nu poate sa se desparta de mine ca ii este si lui foarte greu.L'am inteles si i'am zis ca vreau sa sa fie mai atent cu mine,sa ne alintam mai mult si a zis ca el nu vrea.L'am intrebat daca pentru el conteaza relatia noastra si a zis ca nu prea. Eu l'am intrebat de ce mai zice ca si lui ii este foarte greu fara mine daca zice ca nu ii prea pasa de relatia noastra, si a zis ca stiu si eu ca la nervi spune numai prostii. Eu ce sa mai cred? Vreun sfat, ceva?

Răspuns Câştigător
| Crissu3005 a răspuns:

Ai putea sa astepti si sa vezi daca se schimba ceva in atitudinea lui fata de tine, daca devine mai atent, daca va alintati mai mult.Intr-adevar la suparare uneori aruncam niste cuvinte pe care nu le simtim/credem.Asteapta sa vezi cum evolueaza lucrurile.Cel putin asta este parerea mea.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexu9696 a răspuns:

Simplu te desparti de el, o relatie fara intelegere e o catrastofa in devenire...

Mai bine suferi acum decat mai tarziu!

| kastean94 a răspuns:

Pai daca pentru el nu conteaza relatia voastra si toate celelalte nu are nici un rost sa mai fii cu el