| Monutza a întrebat:

Neata TPU aseara am vorbit cu baiatul care imi place si i-am spus ca m-am suparat pe el bine ca il gluma si el mi-a spus imi pare rau nu ne-am certat sau chestii din astea. Dar aseara cand am adormit in visul meu imi apareau cuvintele Imi pare rau! si el si am cautat pe net o explicatie dar nu am gasit nimic.thinking nu stiti are inseamna ceva? Acum doua saptamana.in urma am visat ca m-am sarutat cu o persoana necunoscuta si am gasit pe net ca scria ca ma voi impaca cu o persoana si chiar in ziua aceea un prieten cu care eram certat m-a contact. e calm ciudat.si asta imi pune un semn de intrebare.:* funda cel daca stie

Răspuns Câştigător
| RuxiiRawrr a răspuns:

Sigur te gandesti la ce-ai facut, si eu am avut vise din astea, cateodata mi s-a intamplat...
Mi se pare ca iti pare rau de ce-ai facut si nea mai si visezi:d

| Monutza explică (pentru RuxiiRawrr):

Multumesc.>big grin

| RuxiiRawrr a răspuns (pentru Monutza):

Cu placere:*

5 răspunsuri:
| Bubulutsaa a răspuns:

Daca te gandesti mult la o persoana si la cuvintele ei o so visezi da te sfatuiesc sa te impaci reede cu persoana respectiva ca... poate cine stie din dragoste pentru tine se va sinucide cine stie ia-ti masuri de precautie si ascultamawinking!

| Bubulutsaa a răspuns:

Funda?>plzzz

| DolsePapusik a răspuns:

Iti pare rau! Spune-i ca a fost o gluma!