| anonim_4396 a întrebat:

Neatsa TPU!; x

Deciii imi place de un baiat ff mult =p~...imi place de el de aproape un an da nu m-am apropiat de el asa mult acum recent am inceput sa mai vorbim, dar el este cam timd.Cand era scoala il intrebam ce face si intorcea capu, dar pe mess vorbeste cu minestraight face si stie ca il plac.Toti fostii lui colegi il injura si imi zic :"cum sa iti placa ma de ala, tiganu ala", da cu cat il injura mie imi place mai mult, ma enerveaza ca se ia de culoarea pielii lui (eu ador faptul ca e creolin:X=p~). Ieri am vorbit cu el sa iesim afara azi si nu stiu cum sa il fac sa se apropie mai tare de mine.Eu nu stiu daca ma place si nu stiu daca vrea sa aiba o relatie cu mine(EL nu a avut prea multe relatii, este ff pasionat de sport, face fotbal, dar si eu fac dansuri si tot am timp de baieti) Ce sa-i spun azi cum sa-l fac sa se apropie de mine? >Funda:X:*big grin

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Ce conteaza ca e timid? Ori fata-n fata,ori pe mess, ori la telefon, intreaba-l.Desi ar fi mai ok sa vorbesti cu el fata-n fata, asa macar i-ai vedea reactia.Si daca zice ca te place si chestii d-astea,de ce sa nu-i propui tu sa fiti impreuna? Daca spune ca nu, e ok, nu e sfarsit de lume.

3 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Mai Hannah Montanalaughing Ti-as recomanda sa taci sau daca nu esti in stare sa te controlezi spamwinking

| n30x a răspuns:

Se pare ca e timid si daca u l-ai privit timp de un an si nu i-ai spus nimic cu toate ca il placi si u esti timida. Lasa rusinea ca nu ai nimic de pierdut mai mult ca sigur ca si el te place si se pare ca p chat se simte mai in largu lui. Intreaba-l ce simte pentru tine si asa nu vei mai fii nedumerita. NU PUNE ALTE FETE SA FACA ASTA IN LOCU` TAUwinking sau poti sa il seduci si sa iti spuna le asta. Bafta

| Dr3yga20 a răspuns:

Eu zic sa lasi si tu timiditatea la o parte desi poate nu recunosti si nu-l intreba daca te place fiindca multi cum zici tu din timiditate pot sa spuna altceva.Mai bine fa ceva spontan cand mergi cu el i-al putin de mana sau pupal foarte aproape de buze.Si pe urma ai sa vezi rezultatul chiar daca nu te placea tot o sai trezeasca ceva.