| andreyftw07 a întrebat:

..

Imi place mult de o fata si nu stiu cum sa o intreb daca vrea sa iesim sau daca ea simte acelasi lucru pentru mine thinking si ma intrebam daca e bine sa o intreb pe mess, dar eu nu cred. iar fata in fata imi e teama...

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Buna.
Depinde si de fata, daca nu o deranjeaza o poti intreba pe mess. dar in caz ca nu sti daca o deranjeaza si nici nu vrei sa incerci in fata ai putea incerca la telefon de exemplu. Totusi, mai bine o intrebi decat sa nu o faci numai pentru ca iti este teama. Pana la urma nu ai nimic de pierdut.

| andreyftw07 explică (pentru AddaXD):

Buna ...cred ca ai dreptate.nu am nimic de pierdut happy. mersi:*

| AddaXD a răspuns (pentru andreyftw07):

Nu ai pentru ce happy

3 răspunsuri:
| perryornitorinca a răspuns:

Incearca sa gasecti cat mai repede o solutie pentru ca timpul expira...asa cum o placi u asa o mai pot placea inca 5 de ex care sa fie mai curajosi... spune-i pe mess daca nu iti e teama face2face.