| pissycutza8 a întrebat:

Nepotrivirea in pat: El pobabil simte o anumita placere [ejacueaza], dar eu nu ajung la oragasm. E prima data cand mi se intampla asta cu un baiat! Si ma simt oarecum inconfortabil! E adevarat ca pana acum nu am vorbit deschis despre acest subiect ca sa nu se simta el prost... De acum voi incerca sa fac asta! Sunt derutata deoarece tinem unul la altul si vrem o relatie adevarata dar nu vreau mai tarziu sa apara frustrarile si totul sa se duca pe apa sambetei... Un sfat?!

5 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Comunicarea e cea mai buna cheie. Eu una refuz sa cred ca exista asa zisa nepotrivire in pat, ci doar cupluri care nu vorbesc despre asta. Vorbiti deschis, asta e singura cheie spre o viata sexuala reusita.

| lolipop_5666 a răspuns:

Dupa ce ejaculeaza sa continuati sa faceti dragoste... sigur vei ajunge la orgasm, si nu neglija preludiul, poate incerca si cu limba degetul, vibrator chiar.folositi-va imaginatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun dar eu cred ca trebuie sa va incitati un pic mai mult si sa o faceti cu mai multa pasiune din ambele parti si da mai incercati si voi oral, anal mai multa imaginatie

| valyus a răspuns:

10 minute de sarutari si atingeri pasionale inainte de contact, dorinta de penetrare creste din partea amandorura.

| valyus a răspuns:

10 minute de sarutari fierbinti si atingeri pasionale inainte de contact, e testat.