| inlovewiththerainbow a întrebat:

Hey, am nevoie de ajutor.
Nici nu știu cum să formulez corect această întrebare. Am pățit exact aceeași situație deja de 4 ori.
Vorbesc cu un băiat, de fiecare dată vb pe net, și totul pare ok, până în momentul în care el îmi propune să ne vedem. Și accept, ne vedem, iar a 2a zi nimic. Iar acele zile de vorbit și împrietenit se duc pe apa sâmbetei. De parcă nici nu ne-am cunoaște. Repet că am pățit-o de câteva ori, și sunt disperată.
Ideea e că la acele întrevederi m-am simțit foarte bine, și nu aș putea zice că l-am făcut pe el să simtă prost. SĂ spun așa, ne despărțim în termeni prietenoși, iubitori. Ajung acasă, și nimic...totul s-a pierdut (

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu iti mai pierde timpul cu el, baiatul te duce cu zaharelul, nu e de tine

| Azµre a răspuns:

Nu tu ești de vină ci partenerii... Alege din altă grămadă!

| stark47 a răspuns:

Poate ca acei baieti care te ai intalnit, sperau sa fi o "prada usoara" si poate ca sau decis sa nu si mai bata capul si mai mult daca nu ai facut sex cu ei.sau poate pur si simplu nu le au placut de tine! stiu ca suna aiurea, insa e si posbilitatea asta.nu poti fi pe placul tuturor! nu te mai arunca cu capul inainte.multi sunt diferiti online fata de realitate!

| inlovewiththerainbow explică (pentru stark47):

Unul din ei era un fost coleg de liceu. el e absolvent. și nu știu, la întâlnire mi s-a părut că e același coleg, că e același cu care am vorbit săptămâni online. Da, tind să cred că nu m-au plăcut, niciodată. Și sunt deja obișnuită, ca atunci când cineva îmi propune să ieșim, că ăsta este sfârșitul.

| stark47 a răspuns (pentru inlovewiththerainbow):

Hey,nu gandi asa de negativ! poate cu toti 4 a fost ceva in neregula! tu chiar nu te simti OK in pielea ta? eu cred ca tu nu ai facut nimic gresit, si asta e ceva imbucurator, daca u nu ai gresit cu nimic inseamna ca felul in care se comporta ei cu tine e din cauza lor.nu incerc sa intelegi sau sa descopri, doar treci mai departe! e o lume mare! eu am fost pana in Italia ca sa cunosc pe cineva si mi am luat o teapa de zile mari

| inlovewiththerainbow explică (pentru stark47):

Chiar cu toți 4? )))
Auch, nu sună prea îmbucurător. Măcar ai călătorit big grin
Sunt de fapt, pozitivistă. Doar că... ăsta e adevărul.
Mulțumesc mult pentru susținere : *

| stark47 a răspuns (pentru inlovewiththerainbow):

Chair e asa de surprinzator ca toti 4 erau putin OFF? uitate pe facebook, la stirii pe youtube.sunt tone de oamnei tra-la-la! nu fi mirata ca din 4 ai nimerit 4 tonti!