| snklkk a întrebat:

Cum pot convinge o fata sa simta ceva pentru mine? Acea fata simte ceva pentru o anumita persoana de cand o cunoaste, numai ca pentru mine nu simte nimic! Ce as putea face VA ROOOG UN SFAT! FUNDAAA

4 răspunsuri:
| NobodyD a răspuns:

Hmmmm, nu o poti obliga sa simta ceva pentru tine. Eu sunt fata, si in ceea ce ma priveste, ma apropii de un baiat dupa ceva timp dupa ce il cunosc, ore, zile sau poate lunihee hee. Stai cu ea ceva timp, fa'o sa se simta bine, si sa ai simt al umorului big grin, in putine cuvinte sa fii tu happy. Successss

| IAmATroll a răspuns:

O loveşti cu o rangă peste faţă şi automat se îndrăgosteşte de tine. Dacă te iubeste prea mult loveşte-o cu un băţ şi o să-i treacă.

| Didyrool a răspuns:

Frate esti disperat nu? In fine, ce ai zice sa fii um pic romantic eh? adica du-i un buchet de trandafiri (numar impar bineinteles) si un pachet de ciocolata ce zici? Si spune-i ce simti!

| ciprianb a răspuns (pentru Didyrool):

Te crezi in filme?