| abracadabra227 a întrebat:

Niste pastile/suplimente pentru un penis mai mare, erectii mai lungi?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Astea-s pentru fraierii care pun botul la vrajeala.

| RAY a răspuns:

Nu exista iar faza cu erectia tine de cât de vasculizat esti, gen ăștia fara erectia au probleme cu inima de asta uni se forțează și fac infarct când fac sex, fa cardio, culturism, mânca usturoi

| relian a răspuns:

Aia da, nu ai observat ca deja toti barbatii au scule care mai de care foarte mari? Nu mai incap in pantaloni, trebuie facuti unia speciali laughing
Scule africane, alea da, laughing doar ca sculele africanilor is la fel ca sculele albilor, este un mit ca africanii ar avea scule mari laughing adica este informatie falsa.

Sa ai erectie sa bati cu ea in masa, sa se faca lemn laughing foloseste Cialis, este cea mai buna pilula ce se afla pe piata la ora asta.Dar cum spune cineva pe aici, trebuie sa consulti un medic, ori daca te stii sanatos, fara probleme cu inima, atunci poti folosi.
Dar alea costa destul de mult, asa ca poti lua unele aftermarket de pe net, mult mai ieftine, as zice ieftine ca braga laughing doar ca au alt nume, dar au aceiasi substanta activa.

Pt dimensiunea, cu aia o sa ramai ce ai mostenito acu, ce ai iesit cu ea din fabrica laughing mai mare de cit o ai acum n-o sa ai ocazia sa vezi in viata asta, poate sa vezi la altii laughing la tine nici o sansa.

Asa ca multumeste-te cu ce ai.Ca idee sa stii si tu pentru femei stii cei important la scula unui barbat? Nu lungimea, grosimea, aia este mai importanta, aia face toata diferenta.

Bine acu daca ai un par laughing deci si lunga si groasa ai pus-o, te cauta femeile, de nu mai stii unde sa te ascunzi.Stii ca era unu prin RO demult, dupa razboi, am uitat cum il chema, dar scula aluia este la muzeul, care muzeu ca am uitat, parca la Antipa, avea ala ditai scula si sa stii ca este f adevarat, femeile il cautau, se duceau dupa ala prin auzi si tu mlasitini, numai sa fie rezolvate de scula aluia laughing

Cum il chema ca imi sta pe cap laughing am uitat, daca stii tu baga numele aici.
Respectivu era cautata de politie, era certat cu legea sau criminal ceva genul asta, sta prin mlastini prin Braila daca nu ma insel, poti gasi povestea aluia sa o citesti, adica chestii reale.
Eu am vazut scula lui in Borcan la muzeu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| iulia0514 a răspuns:

Nu există pastile pentru mărirea penisului oricine susține contrariul minte singura soluție e operația! Pentru erecție sunt mai multe dar nu as recomanda nimănui cel puțin nu fara prescripție medicală

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hokus pokus penisus gigantus imensus enormus.

Descântec pentru un penis mai mare. Citești de 1000 ori pe zi si îți va creste.

Cea pentru erecții mai lungi nu o știu.

| EzSimple a răspuns:

Doctoru mi-o zis sa consum vreo 6 grame de cristal in fiecare zii