| Barac61573 a întrebat:

Buna ziua. Stiti dacă există pastile de mircsorare de penis?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Curios cum de vrei asta, cand marea majoritate a baietilor o vor mai mare decat o au.
Las-o cum este, ca doar nu o fi asa de mare de iti atarna pe jos.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu se poate asa ceva, lunginea penisului este egala cu dublul varstei

| SharpEagle a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cu dublul varstei partenerei?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru SharpEagle):

Dublul varstei tale

| Hammurabi a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

La care rasă de cai? laughing

| SharpEagle a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Acuma inteleg de ce i se zicea lui tataie "miriapodul"...

| Caisăverde a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Dude. De unde pana unde? laughing))))
Ca asta ar însemna ca daca am 20 de ani am 40 de cm. Dude. Eu de la 16 ani sunt blocat la 24. Despre ce vorbim? laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista pastile de micsoarea si nici de marire a penisului, ca ale este un organ care nu creste pe baza de pastile!
Dar pentru miscorare, exista bisturiu, se taie si te-a scapat de necaz!

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista asemenea pastile. De ce vrei sa-ti micsorezi penisul? Lasa-l asa cum este si lucreaza cu mai multa atentie cand vrei sa faci sex cu o fata.

| Hammurabi a răspuns:

Ești fată? Transgender?

| SharpEagle a răspuns:

Intrebarea din ce perspectiva este pusa? Vrei sa-ti miscorezi penisul pentru ca ai probleme cu partenerele, se plang ca o ai prea mare? Vrei sa-l miscorezi pentru ca se scoala mai greu, fiind mai greu de irigat? Sau vrei sa-l miscorezi pentru ca ai facut "trecerea in alta retea" si nu vrei sa se vada in chilotei?

| spionul99 a răspuns:

As vrea sa am si eu problema asta

| suntgay2345stefan a răspuns:

Nu stiu

| PiratulFantastik a răspuns:

Nu dar pentru tine o sa se inventeze