| Marius66666 a întrebat:

Cine a folosit pastile de marire de penis sau pompa? A avut ceva efect?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Lasa prostiile!
Dimineata si seara, cand trebuie sa te speli obligatoriu la dotare, ruleaza-l cam un minut, ca pe un sul de plastelina, intre palme, ca sa ii mentii elasticitatea vaselor sanguine.
In rest, multe fructe si legume, sport, si fara tigari, junk food sau alte prostii!
Si nu uita ca preludiul corespunzator rezolva jumatate de problema!
Fi curat, manierat, manichiura impecabila, sa nu iti miroasa gura, ciorapii sau subtioara, nu debita tampenii si o sa fie bine!

| Violleta2022 a răspuns:

Pastilele si pompa asta, sunt doar niste aberatii pentru disperatii cu bani, pentru ca nu se pot marii organele, asa cum vrei tu.
Singura solutie de marire a penisului, este cea chirurgicala, si nu mai mult de 2-3 zm.
In orice caz, operatia este foarte periculoasa, pentru ca te poate lasa impotent pe viata.

| Mihai1810 a răspuns:

A incercat un cunoscut. Au avut efectul de a-l lasa fara bani

| DoarAlin a răspuns:

O metoda mai utila, si mai ieftina. Baga-ti penisul in aspirator. Sa vezi ce mare o sa ti se faca.

| AlexandruInu a răspuns:

Sunt prostii... Mai ales pastilele sau nu stiu ce gel minune. Pompa eh este ceva pe termen scurt, acumulează mult sange atâta tot, se face pitin mai mare si groasă dar pe termen scurt. Nu stiu viagra cum se comporta este destul de scumpa dar... Are câteva efecte secundare dar repet sunt metode pe termen scurt!

| DrAndreiCristian a răspuns:

Eu, acum am 35 de cm. vrei poza :3?