| Aka45 a întrebat:

Niste replici de agat?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ke faci, babi?

| Adry05 a răspuns:

Daaaaa ca sigur asa cuceresti o fata, sa nu-ti uiti foaia cu replici cand te duci la intalnire.

| RAY a răspuns:

In lipsa atractiei fizice nu ai sanse

| OrdanKarris a răspuns (pentru RAY):

Citeste comentariul meu si cauta poze cu persoana mentionata sa vezi cum arata si iti faci o idee cum arat eu in varianta mai tanara happy

| mihai69 a răspuns:

Numai de *agat* vrei? Că am câteva de rubin, vreo două de jad...

| CleanHeart a răspuns:

Fa-o sa râdă
E cel mai bun agățatwinking

| OrdanKarris a răspuns:

"Cand terminam si noi sticla aia de vin?"

Daca vreodata o fata iti spune ca semeni cu vreo persoana celebra, ii spui: doresti un autograf de la persoana ta celebra preferata? Daca zice da, ii plantezi direct un sarut in bot. (eram la un festival rock si o tipa random imi spune ca arat ca varianta mai tanara a lui H.R. Giger) Am intrebaat-o daca vrea autograf, a spus un da cu mult entuziasm si cum as fi putut sa ratez ocazia.

In general nu replicile de agatat conteaza. Conteaza sa stii cum sa te joci cu mintea ei si sa ai niste replici cu caterinca la tine. Agatatul nu e o regula clara, scrisa. E o continua jonglare de situatii diferite.

Răspuns utilizator avertizat
| BunaZiuaMerio a răspuns:

Minte si tu ca o ai de 20 si vin toate la tine.

| SanduCiorba69 a răspuns:

Am un cutit matai pe mine
O stii pe aia oof, oof****m pe mama ta
Salut ca ciao esti deja