| anonim_4396 a întrebat:

Niste sfaturi sau sugestii pertinente. Exista vreao calea sa-ti recuperezi persoana iubita, daca ea te ignora total? Sper sa-mi rasp cineva care a trecut prin ceea ce trec eu acum... Sau macar cu ce asi putea s-o recuceresc...

4 răspunsuri:
| zuzu_4658 a răspuns:

Da incearca si tu sa fi indiferenta total,, cand vine vb de el zi aa bine sau asa sti sa arati ca nu te intrereseaza pentru ca indiferenta ucide si atrage.eu am trecut prin asa ceva. si stiu cum e.sad si am fost indiferenta si el am cauta. dar dupa mi-a trecut mie de tot de el.si nu ma mai interesa si pe urma el am cauta si am cauta si in momentul d fata

| iuliaoprea a răspuns:

Poate ar trebui sa o ignori si tu o perioada. Sau sa te afisezi cu altcineva dar sa nu faci exces sa te dai in spectacol. Sau fi foarte insistent: trimite-i in fiecare zi un trandafir si un biletel dar nimic mai mult, adica sa nu incerci altceva.

Uite de exemplu ii trimiti in fiecare zi un trandafir fara sa ii scrii sau sa ii zici ceva. La un moment dat va veni ea la tinewinking Sa ai grija sa afle cumva ca sunt de la tine trandafirii. Zambeste de fiecare data cand o vezi.

| babyalexa a răspuns:

Daca am afla raspunsul la asta... poate poti poate nu dar intai stai si gandeste-te bine daca merita.eu m-am despartit de 6 luni, inca il iubesc, si cel mai grav este ca suntem'buni prieteni'. crede-ma ca nu vrei sa stii cat de tare doare! bafta multa si poate revii sa ne spui ce ai facut.

| kto a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate!