| BdyBluu a întrebat:

Cum pot sa imi recuceresc persoana iubita? Totul s-a intamplat asa... ne-am cunoscut, am vorbim, am ras, ne-am indragostit unu de celalalt si acum cateva zile s`a despartit de mine din urmatorul motiv: Am intrebat`o cum o cheama pe o colega de clasa de a ei si mi-a rasp si mno ma intreaba...Da iti place de ea? ..si i-am zis cum sa-mi placa de ea daca is cu tine si mi-a dat papucii zicand ca am mintit`o ca nu imi place de acea colega si am intrebat`o daca vrea sa ne impacam si a zis NU..deci cum as putea face sa o recuceresc?

Răspuns Câştigător
| passyon22 a răspuns:

Ar trebui sa ii arati in toate modurile posibile ca ea este singura persoana pe care tu o placi, demonstreaza-i ca o iubesti, fa-o sa se simta bine, caut-o cat mai mult, ofera-i atentia necesara...Incearca s-o scoti in oras, sa mergeti in parc la plimbare, insista sa vada ca o iubestihappy daca ea nu accepta inseamna ca nu vrea sa mai fie cu tine si nu merita :d.dar tu incearca sa o impresionezi si sa i deschizi ochii ca nu trebuie sa dea cu piciorul relatiei atat de usor, dintr-o prostie...SUCCES!

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca voi v=ati certat din asa ceva.ori sunteti copii ori ea a vrut sa scape de tine! nu exista k un motiv atata de usor sa rupa in 2 o relatie!

| BdyBluu explică (pentru DNSK):

Uite ai dreptate eu cred ca a incercat sa scape de mine..totusi e un motiv banal.dar nu pot sa renunt la ea fiindca o iubesc foarte mult.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pai si tu te-ai fi suparat daca ea se interesa de vreun prieten de-al tau. Cere-i iertare, ca justificare pentru acea,, curiozitate,, nu prea ai.Ar mai putea fi o varianta. Spune-i ca un prieten de-al tau o place pe colega si te-a rugat sa-i dai cateva informatii, sa poata lua legatura cu ea. Daca vrea sa stie cine e prietenul, spune-i ca n-ar fi corect, pentru ca i-ai promis acestuia discretie.

| BdyBluu explică (pentru Danut_Popa_1961):

Uite frate..si ea m-a intrebat de cineva si fara vreo problema i-am dat informatiile.dar cand eu am intrebat`o de acea fata..sa suparat si noh doar eram curios cum o cheama nimic mai mult..si i-am cerut iertare m-a iertat dar i-am zis ca daca vrea s`o luam de le inceput dar n`a vrut.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Pai..in primul rand incearca sa ii arati ca nu iti place de acea fata..si apoi incepe sa ii face cadouri frumoase etc.te mai gandesti tu...big grin