| Dyony01 a întrebat:

Niste statusuri triste dar nu de despartire... funda :*

Răspuns Câştigător
| Deeea_1059 a răspuns:

●Iubire nu exista, exista doar creduli, iluzii si speranta, si visuri de nebuni!

●N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final
-Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

●Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

●Te plimbi mereu prin mintea mea, poate de`aia ma port ciudat
Mai toti mi-au spus pana acum ca sunt putin distrat

●Iubito, insa cu tine tot e ca un vis
Si atunci cand vorbesc cu tine ma simt ca-n paradis
Eu n-am avut parte pana acum de cineva ca tine
Lumea asta pentru mine se transforma in bine
●Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor... Mor incet...simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara.

●Sh Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat…Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!
●Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut...

●Ma uit la el nici macar nu imi pasa. poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!
●Uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece!winking

●sa nu crezi ca as putea sa te las...nu te-as parasii niciodata...eu nu ma voi schimba, langa tine voi fi pas cu pas, sa nu te simti singur vreodata.ai toata dragostea love struck
Funda :*?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi vie...ea a uitat de mult sa mai traiasca.
Nu imi stricati proasta dispozitie.
Tristetea e prezenta si in ziua de azi in mine simi sterg lacrimile de iubire.
Uita... Nu am chef si nu vreau sa te vad azi... E timpul meu si atat!