| Dyony01 a întrebat:

Niste statusuri triste ( dar nu de despartire) funda pentru cele mai frumoase :*

Răspuns Câştigător
| Frumushica_5809 a răspuns:

Am invatat sa am rabdare. Ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede in starewinking"

Rămân copilul vesel, indiferent de adversari, că lumea e prea mică pentru atâţia oameni mari :]"

"M.am saturat de sentimente spuse ca sa fie. Te.ai gandit vreodata ca.ti faci rau doar tie?"

Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu’ de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da’ trece • Si-o iau de la inceput • sad"

sper sa-ti placa

4 răspunsuri:
| OnnySky a răspuns:

Sunt suparata pentru ca mama nu ma lasa
Sunt suparata ca ti-e nu-ti mai pasa
As vrea sa fim din nou
Impreuna incet din nou sa ne luam de mana.

| rayny a răspuns:

Si vreau sa-mi creasca arip sa ma inalt in zbor si-n zbor inal sa mor

| ComanGrozavu a răspuns:

Iata cateva exemple: ''DND! Tai venele!''