| yoyo_4674 a întrebat:

Nistre trucuri pentru lipici la fete

Răspuns Câştigător
| RzC_2505 a răspuns:

Cel mai mare secret este increderea pe care o ai in tine! daca ii inspiri incredere fetei ai facut deja o mare parte din treaba, desigur si fizicul trebuie sa te ajute:P In alta ordine de idei ar fi bine sa gasesti subiecte de discutie sa nu o plictisiesti, daca esti carismatic nu vei avea probleme:P si sa stii sa te porti conteaza;) nu uita: o femeie poate ierta aproape orice mai putin faptul sa nu iti pese de ea deci arata-i unei fete ca iti pasa... sunt multe de zis sper ca situl asta te va ajuta destul :) explorare placuta :) si succes http://artaseductiei.ro

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

"Lipici"? Sincer nu trebuie sa ai lipici la fete, ci doar sa stii cum sa le abordezi.Sa le vorbesti frumos si etc. nu exista un truc care sa te ajute. happy

| EuCuTine a răspuns:

Poxipol, sau superglu asta sigur merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta Romania in cel mai tensionat site intre tari si oameni ,ajuta Romania sa impuna respect!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i spui ca o iubesti si so saruti daca la asta te referi Si sunt de acord cu diddu nu-ti trebuie nici un lipici.

| Morphine_7477 a răspuns:

Creaza o ambianta placuta, oriunde ai fi si vei atrage atentiahappy fii vesel asta e foarte important, dar nici nu exagera cu glumelewinking