| elenaborosoiu a întrebat:

Hi TPU! puteti sa-mi ziceti si mie nistre trupe rock de fete? plz funda

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Hey monday,fireflight,flyleaf,paramore,tonight alive,the pretty reckless,the material,eyes set to kill, evanscence, damone, automatic loveletterbig grin ajung?

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu sunt numai de fete dar au soliste fete :
The cranberries
Epica
Nightwish
Joan Jett
Tina Turner

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Ar mai fi si The agonist,skillet poate,lunatica,KRISTA,LACUNA COIL,halestorm, delain, the letter black si cam atat.

| irina41099 a răspuns:

Stiu una dar are mel foarte bune.Trupa se numeste blaxy girls.

| nowar a răspuns:

4 Non Blondes

| Pop_Alin_1995 a răspuns:

Acita zi-mi si mie am vazut o piesa pe mtv cu niste fete candau o piesa de ex im sorry mama si la sfarsitul videoclipului mama iei a murit imi zici si mie cum se numeste piesa? si trupa e o trupa de fete:d

| MeridaOcean a răspuns (pentru Pop_Alin_1995):

E blaxy girls

| Mέℓℓ a răspuns (pentru Pop_Alin_1995):

Blaxy Girls- Dear Mama