| bia0000 a întrebat:

Ntr-o seara, tatal trece pe langa camera fiului sau, care se ruga: "Doamne-doamne, ai grija de mama, de tata, de bunica. Pa-pa bunicu"
Tatal o ia ca pe o gluma si trece mai departe, bucuros ca fiul sau se roaga.
A doua zi, bunicul copilului este gasit mort. Tatal, speriat, incearca sa isi spuna ca a fost doar o coincidenta.
Seara, copilul iarasi se roaga: "Doamne-doamne, ai grija de mama, de tata. Pa-pa bunica"
Tatal se sperie, dar decide sa astepte totusi pana dimineata. Dimineata, desigur, bunica este gasita moarta.
Seara, tatal aude iarasi: "Doamne-doamne, ai grija de mama. Pa-pa tata"
Tatal, ingrozit, nu doarme noaptea, iar dimineata merge la doctor sa se asigure ca totul este in regula.
Cand ajunge acasa, o gaseste pe sotie asteptand pe prag. Aceasta se repede la el si ii spune:
- Slava Domnului ca ai venit, avem nevoie de ajutorul tau! L-am gasit pe postas mort in fata casei!

ce bancuri mai stiti?

Răspuns Câştigător
| babyblue a răspuns:

In pauza de masa, un elev, nemaiavand loc nicaieri, se aseaza la masa cu un profesor. Profesorul, indiganat, zice:
-Porcul porumbelului nu-i este prieten.
La care elevul:
-Bine, eu am ZBURAT.
Nervos, a doua zi la curs, profesorul il provoaca pe elev:
-Te duci pe drum si gasesti 2 saci - unul cu minte, unul cu bani. Pe care il alegi?
Elevul:
-Pe cel cu bani.
Profesorul:
-Prost raspuns. Eu l-as alege pe cel cu minte.
La care elevul:
-Fiecare cu ce-i lipseste.
Nemaiputand suporta, profersorul le da test la toti. A doua zi, aduce lucrarile corectate. La elevul nostru scria doar BOU, fara nici o nota. La care elevul, ridica mana si zice:
-Domn profesor, v-ati semnat, dar nota nu ati pus-o.

6 răspunsuri:
| niki_3304 a răspuns:

Deci trei furinici la o femeie una se baga in cu* una intre tztze si una in piz** dorm-- dimineata cand se trexesc se intreba una pe alta -- o intreaba pe cea dintre tzate u cum ai dormit?-- la care raspunde-- nu prea bine ca mo cam stramtotit o intreaba pe cea din cu** u cum ai dormit -- la care raspunde nu prea bine ca o cam sufalt vantul -- o intreaba pe cea din piz*** u cum ai dormit?- la care raspunde ooo eu am dormit foarte bine am jucat carti cu un chel(pu***)

Merge un om cu magaru la un hotel sh intreaba sunt camere libere? sh hotelieru rspunde sund dar numai pana la ora 11 12 ca dupa aia sosesc 2 indragostiti si trebuie sa te bagi sub pat Bine spune acel om da cu magaru ce fac? Hotelierul spune il lesi afaara ca no sa plece omul spune bine Mrs Omul pleaca in camera si aude cand vin cei 2 indragostiti si se baga sub pat si cei 2 indragostiti se giugiulesc... si la un moment dat el spune ´´iubito eu vad tot parisul in ochii tai sh zice omul de sub pat da magaru meu nul vezi? add nicu_marian_12 sa mai vb am chef de vb? ceao!

| melynda a răspuns:

Un tip vine acasa intr-o seara (de Martie) cu un MARE buchet de flori pentru nevasta-sa.
Ea ii spune:
- Presupun ca asta inseamna … in urmatoarele trei zile va trebui sa stau pe spate, cu picioarele larg desfacute!?
Sotul ii raspunde mirat:
- De ce? N-ai nici o vaza?

| InnieMinnie a răspuns:

O babuta mergea linistita pe strada, cand, dintr-o data, in fata ei cade unul tocmai de la etajul 10; acesta se ridica de pe jos si da sa plece, babuta speriata, il intreba:
- Maica, da' nu ai patit nimic? thinking
Tipul:
- Mamaie, eu sunt parasutist profesionist, sunt antrenat! cool
Baba:
- Pai, si un' tie parasuta? confused
Tipul:
- E sus, o bate barba'su!smug

| KentuckyF a răspuns:

Mama ultima nu?laughing

| Danyel_9154 a răspuns:

Ce banc trasnit!
Nu mai pot de ras! happy

| Andrew_7740 a răspuns:

Nu le prea am cu bancurile dar asta a fost tare de tot