| Bostanica a întrebat:

Nu am avut ciclu luna aceasta, da am avut contact sexual dar n cred sa fie ceva! Prietenul meu a fost atent. pe la sfirsitul lunii am vut eliminari parca cu singe si atita tot.Ce poate fi?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu nu crezi in realitate?

| AngelliGina1981 a răspuns:

Test de sarcina, 4 lei, hai ma fetelor nu aveti curaj sa luati din supermarket?

| Bostanica explică:

Ce realitate? eu am intrebat normal. vreti raspundet..nu..nu si gata )

| Bostanica explică:

Mi-am facut vreo 4 teste deja si sunt negative

| AlinIonutzzz a răspuns:

E k si la Mos Craciun daca ai facut prostioare numai vinelaughing).cv de genu