| anonim_4396 a întrebat:

Nu am gasit inca fata potrivita si am esuat destul de des in dragoste. Ce sfaturi puteti sa-mi dati?

8 răspunsuri:
| M.J. a răspuns:

Cauta in continuare

| snepy a răspuns:

Intr-o buna zi o sa vina happy pana atunci traieste-ti viata singur sau doar aventuri

| Onutzu a răspuns:

Da si tu un (Search) prin oras poate gasesti ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai cauta...pana ai sa gasesti fata "potrivita" nu ierta niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu renunta.Nu suntem facuti ca sa fim singuri, asa ca intr-o zi cu siguranta iti vei gasi perechea.

Gandeste-te bine ce vrei de la viata, ce fel de persoana ti s-ar potrivi.Si nu te multumi cu oricine, numai singur sa nu fi.Accepta doar persoane care ti se potrivesc, pe care le placi sincer si de la care ai ceva de invatat, langa care te simti tu insuti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer las o balta cu cautarile si nu te gandi din prima zi ca va fi o relatie de lunga durata asta te va face sa suferi mai mult dupa despartire... exista pentru fiecare un suflet pereche

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta! O sa vina si rindul tau, oare crezi in dragoste la prima vedere? numai un nebun ca mine crede asa ceva!

| rollandsinnex a răspuns:

Asteapta