| anonimul0826 a întrebat:

am gasit o fata draguta pe facebock n-am vb cu ia pana acum si as dori sa imi dati niste sfaturi cum sa ma bag in seama cu ea si ce sa vb daca puteti sa-mi dati niste sfaturi va rog.

Răspuns Câştigător
| PisSsy a răspuns:

Intri pe ea frumos, si incepi asa : Buna, ce faci?happy Ai 2 minute sa`mi acorzi. Sa sti esti frumoasa, ma intrebam daca ai dori sa`mi dai id tau de mes. sa mi socializam si noi daca doresti:devil Ma bucur sa te cunosc. Bafta hai ca te descurci! fundita:*

| anonimul0826 explică (pentru PisSsy):

Sa stii ca acest sfat imi va fi de folos

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BeAmazing a răspuns:

Hello! pai incearca sa faci rost de id ei de mess, si vorbeste fumos cu ea, cateva exemple: esti draguta in poza de la avatar; ai ochii frumosi, imi place culoare lor; frumoase statusuri; cam de astea...si dupa ce incepi sa vb cu ea mai mult timp. poti sa incepi sa ii scrii si cu emoticonsuri cum ar fi :* :X big hug blushing! Dupa un timp la momentul potrivit poti sa ii spui ca o placiwinking! Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui buna.si o intrebi din ce oras e si ii ceri id-ul de mess si daca vezi ca nu vrea nu mai insisti