| Lolipou a întrebat:

Imi puteti pune niste sfaturi in dragoste?

Răspuns Câştigător
| Purplegirl101 a răspuns:

Iubirea e tot ce contează. Daca iubesti pe cineva toate vin de la sine astfel încât te comporti frumos, esti si bun si toate celelalte... Mult noroc in dragoste sa ai!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 13 ani tu esti indrăgostită? Crezi ca ai varsta potrivită pentru asa ceva?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

-reciprocitate in manifestare: daruire totala, sau ignoranta maxima.
-iubirile vin si pleaca; dar ranile sufletesti se cicatrizeaza greu

| munteanuionvictor a răspuns:

Să fii politicos, să ai simțul umorului(să știi de glumă), să te ții de cuvânt când promiți ceva, să fii iertător, generos, altruist,
punctual la întâlniri.