| EuCuTine a întrebat:

Nu am o intrebare am o chestie pe inima. Daca parinti, rude, prieteni au problema cu sanatatea sa nu ii abandonati sa ii ajutati sa fiti langa ei mereu. Ciusss sad

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine crezi ca mai e asa bun acum in vremea asta... aproape nimeni unele individe prefera sa faca sex si o doare undeva de starea parintelui la ce educatie i-a dat asa si minorul la fel spune (mama, tata nu m-ati instruit bine eu imi fac de cap si voi va vedeti de ale voastre) asta e vorba adevarului.

| Deĺααα a răspuns:

Hei. straight face ce ai patit puppy dog eyes?

| MaGicElEmEnt a răspuns:

Ce-ai patit mai? vorbeste cu noi!

| Alice3939 a răspuns:

Hey...am pierdut ceva? ce s-a intamplat cu tine?