| anonim_4396 a întrebat:

V-ati simtit vreodata singuri? Abandonati? Desi aveti parinti? Fara chef de viata desi aveti prieteni?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

M-am simtit singura cand am vazut ca toti sunt impotriva mea, nimeni nu ma ajuta si nu imi ofera sprijin. Mereu am fost nevoita sa las de la mine ca sa fac pe plac altora, ca sa poata fii alaturi de mine (parintii), cat despre prieteni, astia nu sunt prieteni, care te lasa doar pentru ca alt amic are un pachet de tigari sau o sticla de suc si eu nu am. La capitolul "prieteni" mereu m-am simtit singura si abandonata.

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dastraight face Si eu care credeam ca sunt singurabig grin

| Pitbull305 a răspuns:

Da.