| irinaaa1998 a întrebat:

Nu ca as avea o casnicie plictisitoare sau lipsita de sex dar as vrea sa ii fac o surpriza sotului.Suntem tineri el 22 eu 23 avem si un bebe de 9 luni si adevarul e ca ma cam extenueaza baietelul in timpul zilei si seara ma ia un somn groaznic, de facut facem sex dar pe mai repede inainte. laughing Nu ma judecati

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este important ca ti-ai dat seama de acest lucru si vrei sa-l schimbi in bine, fiindca poti safaci acest lucru acum.

Trage de tine, fa un efort sa faci dus inainte de lasarea serii si sa fii dragastoasa cu sotul tau, poate chiar sa creezi o cina romantica, sa te imbraci cat mai sexy samd.

| mihai69 a răspuns:

Încearcă să-i oferi un sex anal, cum că "din greșeală" penisul lui scapă în celălalt orificiu.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar trebui sa poti vorbi despre cum decurge actul sa discutati amandoi despre ce a fost ok si ce a fost mai putin ok.Comunicarea e extrem de importanta inclusiv pe plan sexual.Asadar ar trebui sa-l intrebi direct pe sotul tau ce ar prefera.Parerile unor straini nu te vor ajuta atat de mult pe cat crezi.

| anonim3248 a răspuns:

Numai să duci copilul la părinți și să faci în așa fel ca și cum nu aveți copil.

Răspuns utilizator avertizat
| dragodana a răspuns:

Salut!
Trebuie sa scapi de inhibitii.
Citeste carti erotice. Vorbesc serios.
Lasati pe bebe cu bunicii macar o ora, 2.Iesiti sa va plimbati voi 2, eventual sex in masina, sau la un hotel, sau vorbeste cu o prietena sa va "imprumute" un pic casa ei.
Ideea e sa iesiti din rutina.Este greu cu un bebe, dar sunteti atat de tineri.E pacat sa va plafonati.
Si da, sextingul(mesaje sexy) fac parte din preludiu.Si apoi, esti in spatele unui ecran, poti sa te transformi in orice vrei.
Ia-ti o lenjerie din dantela(sutien+tanga). Iesi din haine confortabile.
O femeie redevine sotie pe la 2 ani ai copilului.Adica pe la 2 ani copilul nu mai depinde atat de mult de tine si iti vei intoarce atentia spre sotul tau.Doar ca trebuie sa ii menti atentia lui vie in tot timpul asta.
Nu esti increzatoare in corpul tau? Probabil alaptezi, ai sanii mai mari.Ia baga-i sub nasul lui sa vezi cum i se maresc ochii.
E greu cand cel mic iti mananaca toata energia.Fa tu un efort, fa tu primul pas si sa vezi ca sotul tau nu ramane indiferent.
Am o curiozitate.Nu am copii.De ce sex pe repede inainte? Esti genul care cum a scos copilul un sunet cum il ia in brate? Pai aici gresesti tu.Il rasfeti si-am vazut cazuri-cum il lasi in patut cum urla.Dar orice invat are si dezvat.
Poti sa ne descrii o zi din viata ta? Pe unde este o greseala si poate tu nu iti dai seama de ea.

| irinaaa1998 explică:

Intrebarea era: Cum as putea aduce piper in relatie? Ceva mai iesit din comun nu doar imbracaminte sexy sau joc de rol ca sunt o fire rusinoasa chiar daca este sotul meu, noi nu vorbim de sex (ce ti fac diseara ce ti as face sau etc)pentru ca nu ma simt in largul meu si nu as vrea sa ies foarte mult din zona de confort