| Criss_2498 a întrebat:

Nu cred ca ma'ti inteles din prima intrebare... mi-a facut cunostinta cel mai bun prieten acre ii este coleg iar el se dadea la mine. iar eu il evitam >:"cam nesimtita >fireste:"cand i'am facut ceva a inceput sa ma stranga in brate si sa "ma ameninte" ca nu imi da drumu si chestii de genulstraight faceAm jucat adevar sau provocare cel mai bun pieten a fost provocat sa ma sarute pe buze asa ca am acceptat. Dar cand el a fost provocat sa ma sarute cu limba :-& eu am refuzat spunand ca dau primul meu sarut cuiva sepcial...desi imi cam place de el.Credeti ca l'am ranit intr'un fel?confused si nu m judecati >:"

Răspuns Câştigător
| Rozik a răspuns:

Buna )) eu cred ca ai facut f bine,nu trebuie sa-l lasi sa creada ca ar fi alesul inimii tale,daca te place cu adevarat vva dori sa ajunga cel despre care ai zis ca vreai sa te sarute,chiar esti bv ai procedat f bine, primul sarut trebuie sa fie daruit nu in joaca dar in timpul unei situatii romantice, pupici tie pa-pa

1 răspuns:
| lolly a răspuns:

Probabil acum nu se simte special.hmm nu trebuia sa-i spui asta, intr-un fel l-ai umilit.adica nu dau primul sarut unuia ca tine, ai vrut sa insinuezi. nu ai forumulat corect propozitia si cred ca i-ai dat de inteles altceva tongue