| maissner a întrebat:

Aseara m-am plimbat pe langa un rau cu un tip. Si cum stateam noi pe marginea raului si admiram peisajul mie mi s-a cam facut frig pentru ca incepuse sa se lase seara si el m'a luat in brate, si'a aplecat capul si m'a pupat pe frunte. Eu i'am facut jocul si l'am pupat pe obraz...si apoi si el pe mine, si eu pe el pe barbie, si apoi in coltul gurii...si ne tot jucam noi asa, si el tot incerca sa ma sarute si nu l'am lasat. Dar i'am spus ca am mare in credere in el ca nu va face asta(pentru ca stie ca nu vreau sa ma sarute) si am inceput sa ma joc cu buzele lui si m-am jucat mult si el inchidea ochii, si l'am intrebat de ce ii inchide si nu a avut un raspuns. In fine. Ideea e ca mie nu imi place de loc de el, si nu simt nimic profund fata de el si cu toate astea ma joc cu el. Tin la el ca la un foarte bun prieten dar nu ca la un viitor iubit. Acum si intrebarea : E aiurea ce mi se intampla? Vi s-a intamplat si voua? (el stie ca nu imi place de el)

P. S. : am 17 ani

Răspuns Câştigător
| raluca18 a răspuns:

E posibil sa simti ceva fata de el chiar daca nu iti dai seama ...mult noroc

| maissner explică (pentru raluca18):

Dupa un an jumate si mai bine, iata ca recitesc intrebarea si raspunsul cu fundita, si mare dreptate ai avut. sunt cu baiatul respectiv de un an si mai bine, si mare dragoste a crescut intre noi. merci pentru raspuns!

5 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Stii ce-i ala sarut? Nu-mi zi ca tu nu inchizi ochii cand te saruti cu cineva si iti place... straight face

| NoSmile a răspuns:

Buna. pai daca nu il placi deloc nu ii mai da sperante degeaba,ca poate tipu chiar te place,iar daca nu te place.e posibil sa ajunga foarte usor sa se indragosteasca. si la ce rost? el va suferi,crede-ma ca nu e deloc usor sa nu iti fie impartasinte sentimentele. acum ramane la alegerea ta ce vei face in continuare. daca tii la el ca la un prieten, rezuma-te la un comportament ca un simplu prieten, ca s-ar putea sa-l pierzi de tot daca o sa te mao joci mult.

| Tiberius a răspuns:

E aiurea. Nu stii ce vrei.

| Andra_2544 a răspuns:

Saracu! Nu te mai juca cu el, poate el tine la tine si daca zici ca tii la el ca la un prieten atunci ar fi bine sa ai grija si s anul pierzi, oricum daca ii place de tine cred ca e foarte greu pentru el sa se abtina asa ca nu-i ingreuna situatia!