| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

Nu e o intrebare. Dar o sa va foloseasca asa ca cititi. Cei cu probleme in dragoste mai ales.De la ora 22:30 sau 23 (na mai stiu sigur la ce ora incepea) pana la ora 1 am este pe kiss fm o emisiune numita French Kiss la care suna oamenii cu probleme in relatiile lor sau chesti care intra in categori dragoste, sex, relatii etz. Yo zic sa ascultati si innotati nr lor de tel si puteti suna. Ei dau cele mai bune sfaturi, mie mi s-a rezolvat problema, si altor prietene si prietenibig grin...Incercati,ca nu aveti nimic de pierdut!:*:*

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Multumim pentru sfat happy (cel putin eu stiu sa multumesc laughing ).

1 răspuns:
| nicol20 a răspuns:

Multumesc pentru informatie