| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* Deci am o problema ciudata laughing imi place foarte mult de un baiat, dar nu am curajul sa vorbesc cu el..Si i-am spus unei prietene sa il intrebe daca ma place si daca vrea sa se bage cu mine.El i-a zis ca is draguta si ca vrea sa se "mozolesca" (french kiss) cu mine laughing problema e ca eu nu am mai sarutat pe nimeni si nu vreau sa il umplu de bale laughing ceva sfaturi cum sa sarut? Va rog sa nu ziceti chesti de genul ca totul vine de la sine, etc. laughing Funda :*

Răspuns Câştigător
| LissLiss a răspuns:

Aveam si eu problema aceasta acum ceva timp. Iar cand m-am intalnit cu baiatul respectiv nici nu mi-am imaginat ca se va intampla asta. Ma gandesc ca baiatul va sti cum sta treabahee hee. Nu trebuie sa-ti faci griji si sa te gandesti la ce va trebui sa faci, se va intampla fara sa-ti dai seama si.e frumos! Baftaa :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu de felul tau esti baloasa, asta inseamna ca ai o mare problema, pe care trebuie sa o rezolvi urgent si pe urma te mai poti gandi cum sa saruti.

| Kamy11 a răspuns:

Pai eu prima oara sincer am incremenit laughing). Iate si tu dupa el nu e chiar asa greu sincer gandeste-te o data si o data trebuie sa o faci.:*

| MissStyles a răspuns:

Bairolling on the floor eu am sunat pe cineva... tu toar ai grija unde iti ti limba... Nu nu o baga la el in gura, tine-o la tine.Si totul e oke.Doar ai sa vezi.Mie imi batea inima ca la un elefant.Dar a fost oke. Bine primus sarut nua fost french kisslaughing. Succes