| MasterOfTheDarkArts a întrebat:

Nu e o intrebare.e povetea pe care o traiesc acum... acum 4 luni jumatate am cunoscut un baiat, G. m-am indragostit, m-am combinat cu el, am stat o luna impreuna apoi el a plecat in Anglia. dupa 2 saptamani a cunoscut un alt baiat M. am iesit cu el de cateva ori doar ca simpli prieteni, poate cei mai buni prieteni, am ajuns sa-l iubesc pe M...desi il iubeam si pe G. sau poate asa credeam ca-l mai iubesc. am stat cu G 1 luna si 3 nu ca era plecat nu-l mai vazusem, vorbeam in fiecare seara pe mess. M e tipul baiatului finut care stie sa se poarte, brunet asa cum imi place mie, la inceput nu-l cautam, desii imi zicea sa-i mai dau si eu cate un sms ceva, acum nu stiu ce sa fac. tin la cel mai bun prieten al meu, l-am sarutat, ma stragea in brate, am trait niste momente pe care nu o sa le uit niciodata. iubirea e dificila

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dupa saptamani, mult il iubeai sigur, acuma serios chiar esti mandra de asta

| MasterOfTheDarkArts explică (pentru RAY):

Am stat o luna cu el...ne vedeam zilnic... tineam la el.e logic

| RAY a răspuns (pentru MasterOfTheDarkArts):

Imi imaginez ca da

| h3r a răspuns:

Ce fain începeți câteva dintre voi...„povestea mea/povestea vieții melesad"...
M, G, M, G, M, G...nu mai înțelege nimeni.
Cred că nici tu nu te înțelegi. Ai cam dat-o în bară cu băieții, data viitoare nu te mai arunca așa repede...

| Swal a răspuns (pentru h3r):

Nu e cea mai coerenta intrebare/poveste, dar la tine niciodata nu am vazut un raspuns care sa ajute. straight face

| MasterOfTheDarkArts explică (pentru h3r):

E cel mai bun prieten si vorbim despre orice. poate asta m-a facut sa ma atasez de el

| h3r a răspuns (pentru MasterOfTheDarkArts):

Cel mai bun prieten... bine zici. Probabil pentru el însemni la fel, nu cred că și-ar dori ceva mai mult. Nu risca să strici prietenia cu el.

| MasterOfTheDarkArts explică (pentru h3r):

Nici nu am de gand

| h3r a răspuns (pentru Swal):

Nici nu trebuie să vezi tu, ăsta care se războieșete cu „adevărul". Au văzut doar cei care au meritat, chiar au avut într-adevăr nevoie de un sfat, de un ajutor.
Nu încerca să fii tot pe o idee, nu mă cunoști.

| h3r a răspuns (pentru MasterOfTheDarkArts):

Atunci fii fericită că îl ai alături! Dacă pe parcurs te vede ca pe ceva mai mult, vei știi.

| Swal a răspuns (pentru h3r):

Ma refeream strict la raspunsurile de pe TPU, e lesne de inteles ca nu te cunosc whistling
Tu cand dai raspunsuri normale spui lucruri care utilizatorii le stiu deja, nu ajuti ci doar aduci aminte starea situatiei.
Nu ma razboiesc cu niciun adevar, doar ca multa caterinca strica.

| MasterOfTheDarkArts explică (pentru h3r):

Da..asa este

| h3r a răspuns (pentru Swal):

Dacă a fost caterincă înseamnă că ai râs în rând cu mine.
Asta e problema ta, că ai afirmat că faci parte din această generație de care ești speriat, dar tu îndrăznești a-mi comenta mie că spun un adevăr?
Nu mă sperie un copil care îmi spune ce e bine și ce nu, ori cum să răspund. Tu vezi de treaba ta, răspunde cui și cum vrei iar pe ceilalți lasă-i să-și facă treaba.
Nu tot ce zboară se mănâncă.

| igrek a răspuns (pentru h3r):

Ma superi cand bagi in seama toti mucosii si frustratii de pe site. El nu se gandeste ca genertia lui predomina aici cu intrebarile lor tampite.

| Swal a răspuns (pentru h3r):

De fiecare data schimbi subiectul instantaneu, nu am afirmat draga mea ca fac parte din aceasta generatie (as vrea sa-mi scrii paragraful cu pricina), pur si simplu, te-am vazut ca erai in top3 si am vrut sa vad de ce, si-am vazut. Vad ca scrii corect, dar nu prea stii sa citesti. Las-o moarta.
Aa, ii las sa-si faca treaba, da-i raspunsuri anapoda in continuare, cui ii pasa? Oricum cel care intreaba e obisnuit cu oameni ca si tine.
Concluzie (sper sa nu intelegi nave spatiale si popcorn): Decat sa dai sute de raspunsuri care nu ajuta la nimic, mai bine da zece bune si esti impacat/a ca ai ajutat intr-un fel. Dificil?

| h3r a răspuns (pentru Swal):

Vai. și dintre toți eu-s așa anapoda, nu?
Vezi de treaba ta băiete, ajută virgine borțoase și copii cu penisuri, după mai discutăm, sunt pentru tine toți. Pentru ăștia mai vechi și în vârstă le avem pe ale noastre.

O zi bună, n-are rost să continui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat timp ai de cand il cunosti pe M?

| Jasmiiiinnne a răspuns:

Eu zic să rămâi cu M. că dacă-l iubeai cu adevărat pe G. nu te îndrăgosteai de M. :*!
Pupici :*!