| anonim_4396 a întrebat:

Nu de demult am cunoscut un baiat care ma placea am stat mult pana sa ma gandesc sa fiu cu el sau nu si am zis da am stat cu el 1 luna.in timp in care fostul` inca ma iubea si eu vroiam sa-l uit pe fostul` si la`m uitat. m`am indragostit de acel baiat il iubeam mult. dar intr-o seara cand veneam de la scoala fostul` m-a sarutat si i-a sp baiatului cu care eram si el ma int daca e adv si i-am sp ca ma int daca vreau sa fiu cu el(fostul) si el a zis: "Spune-i da" l-am int adica si a sp ca pa pentru totdeauna.si dupa aceea el s-a combinat cu alta fata pe moment si a trecut 1 luna si ceva eu inca il iubesc plang in fiecare zi aproape el se da la mine pe la scoala ma cuprinde tot felul cum sa ma impac cu el? cum sa-l desp de actuala lui prietena.am auzit ca el sta cu ea numai ca sa o papaie...si am obs si eu asta dar nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma va rog il iubesc enorm nu pot sa renunt la el Multumesc, anticipat!

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi omul a interpretat gestul tău ca fiind unul de a avea încă sentimente pentru fostul.
Şi omul s-a gândit simplu: "Asta încă îl mai vrea pe fostul - ia s-o las eu să-şi vadă de fostul că doar fete mai sunt".
Într-o lună nu cred că a apucat să se ataşeze aşa de tare de tine şi, în plus, bărbaţii sunt mai puţini aşa că fete o să tot găsească.

2 răspunsuri:
| ame_3387 a răspuns:

Deci tu in primul rand trebuie sa iti bagi mintitle in cap ca stii cum se spune omul indragostit nu prea are timp sa gandeascahee hee... parerea mea e sa vorbesti cu el si sa ii zici p cine alege; eu nu stiu relatii sau nu am auzit de relatii de genul am stat cu ea doar ca sa o pipai laughingsa fim seriosi totusi; vorbeste cu el si intreaba-l pe cine doreste sa aleaga si daca te iubeste precum spui o sa o lese. iti urez succes si sper sa iasa cum vrei u

| 3f3c7 a răspuns:

Nu stiu eu zic sa il lasi pe cel nou si sa te duci cu cel vechi trebuie sa decizi twinkingwinking